انواع قفل برای درب ورودی

انواع قفل برای درب ورودی

انواع قفل برای درب ورودی به شما کمک می کند تا بهترین و ایده آل ترین نوع قفل را انتخاب کنید. زیرا تنوع در تعداد و طرح قفل ها به قدری زیاد است که بدون شناخت و آگاهی نمی توانید دست به انتخابی صحیح بزنید. برای آشنایی با انواع قفل برای درب ورودی با ما همراه باشید. انواع قفل برای درب ورودی کدامند؟ در دنیای امروز که امنیت از جایگاه ویژه ای نزد افراد برخوردار است استفاده از ابزارهای ایمنی برای آن ها ضرورت پیدا کرده است. یکی از این ابزارها انواع قفل برای درب ورودی است که از زمان قدیم تا به امروز شکل و شمایل بسیار متفاوتی پیدا کرده اند. زیرا پیشرفت فناوری و تکنولوژی می تواند به بهبود طراحی و تولید آن ها کمک کند

قفل پشت شبندی ایزی کلید

1- قفل پشتی شب بندی

قفل پشتی شب بندی اولین قفلی است که در این بخش به شما معرفی می کنیم. این قفل برای درب حیاط و پارکینگ گزینه مناسبی محسوب می شود. قفل پشتی شب بندی از رایج ترین انواع قفل محسوب می شود که از بخش جلو به واسطه کلید باز و بسته می شود و از پشت به وسیله دستگیره کوچک که به زبانه وصل است.

قفل شب بند چیست؛ انواع و مزایا آن

 

قفل الکترونیکی ایری کلید

2- قفل الکترونیکی

یکی از ویژگی هایی که اغلب ساختمان های جدید دارند این است که از قفل های برقی استفاده می کنند. این نوع از قفل ها بسیار ایمن هستند و نوعی از قفل های ضد سرقت محسوب می شوند. باز و بسته کردن این قفل ها با جریان برق انجام می شود. قفل های الکترونیکی دارای سنسورهایی به منظور تشخیص باز و بسته بودن درب هستند. وزن قفل های الکترونیکی زیاد است و به حدود ۱ کیلوگرم می رسد. از جمله اجزای قفل الکترونیکی شامل توپی ، کلید اختصاصی ، سنسور هشدار می باشد.

اگر قفل با فشار و یا ضربه باز شود سنسورها ورود غیر عادی را تشخیص می دهند و قابل اتصال به دستگاه های هوشمند مانند کنترل تردد خواهند شد. قفل های الکترونیکی برای نصب در مکان هایی مانند گمرک ، انبار ، طلا فروشی ، صرافی و بانک ها مناسب هستند و دارای کلید فرمان با استحکام بالا می باشند.

 

قفل هوشمند ایزی کلید

3- قفل هوشمند

از قفل های هوشمند نه تنها در مکان هایی مانند ادارات و هتل ها استفاده می شود بلکه برای نصب در خانه ها و مجتمع های مسکونی نیز مناسب اند. قفل هوشمند از ایمن ترین انواع قفل برای درب ورودی ساختمان محسوب می شوند. سهولت و امنیت در این نوع از قفل ها به شدت زیاد است و می توان کاملا به آن ها اعتماد داشت. از آن جایی که این قفل ها به صورت الکترونیکی طراحی شده است قابل هک کردن نیستند و امکان تکثیر کلید آن نیز فقط توسط خریدار امکان پذیر است.

” پیشرفته ترین قفل ها ” که شامل قفل هوشمند می شود دارای کلید فیزیکی نیستند بلکه کلید آن ها می تواند به شکل کارت ، رمز و اثر انگشت باشد. به همین دلیل می توانید در هنگام نیاز رمز آن را تغییر دهید و رمز جدید برای آن تعریف کنید.

قفل هوشمند چیست؛ انواع و مزایا آن

 

قفل ضد سرقت ایزی کلید

4- قفل ضد سرقت

ویژگی ضد سرقت بودن برای قفل ها از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا خیال مشتری را از بابت ایمنی راحت می کند. قفل های ضد سرقت به نحوی طراحی شده اند که تعداد زبانه های آن زیاد است و هنگامی که درب قفل می شود زبانه ها از بیرون قابل مشاهده نیستند. این ویژگی سبب می شود تا زبانه ها از دید سارقین پنهان بمانند و توسط سارقین از بین نروند. قفل ضد سرقت در برندهای مختلف در بازار موجود است که می توانید یکی از آن ها را بر اساس نیاز ، سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید. ساختمان هایی که طی سال های اخیر در حال ساخت هستند غالبا از این قفل استفاده می کنند.

انواع قفل ضد سرقت

 

قفل درب امنیتی قابل حمل Addalock

بازدیدها: 4

1 نظر

  • محمد رستمی زاده

    خیلی ممنون و تشکر بابت انجام کار ..

  • نوشتن یک دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *